Kas ir franšīze un kā tā var palīdzēt attīstīt vai uzsākt biznesu?

Latvijas Universitāte sadarbībā ar Lietuvas Darba devēju konfederāciju un Baltkrievijas Uzņēmēju konfederāciju 9. oktobrī aicina ikvienu esošo un topošo uzņēmēju piedalīties biznesa seminārā Daugavpilī „Franšīze – Tava biznesa attīstībai vai uzsākšanai”.

Seminārā franšīzes eksperti Juris Roganovs (Latvija) un Viktorija Malkina (Lietuva) iepazīstinās ar franšīzes jēdzienu, tās darbības pamatiem un juridiskiem aspektiem. Lektori stāstīs par to kā kļūt par veiksmīga biznesa īpašnieku un skaidros, kādos gadījumos apsvērt franšīzes iegādi un, kā to iegūt. Eksperti skaidros arī par iespējām attīstīt savu esošo biznesu, pārvēršot to par starptautiska līmeņa franšīzes tīklu un skaidros kādos gadījumos apsvērt franšīzes izveidi un, kā to radīt.

Kristīne Bērziņa, Latvijas Universitātes Ekonomikas un vadības fakultātes pētniece norāda:Ikdienā iepērkoties Narvessen kioskos, Stendera ziepju fabrikas veikalos vai dzerot tasīti kafijas Double Coffee, mēs ne vienmēr apjaušam, ka daudzi no tiem strādā pēc franšīzes principa, t.i., citi uzņēmēji ir iegādājušies tiesības strādāt zem šo zīmolu vārda. Iegādājoties franšīzi, viņi ieguvuši gatavu zīmolu, pārbaudītu uzņēmējdarbības sistēmu un iespēju izvairīties no daudzām kļūdām, kas rodas uzsākot jaunu biznesu.

Seminārs notiks 2014. gada 9. oktobrī, Daugavpilī, viesnīcā „Good Stay Dinaburg” (Dobeles iela 39) 9:00 – 16:15. Dalība seminārā bezmaksas. Apmācības notiks krievu valodā. Tiks nodrošinātas kafijas pauzes un pusdienas.

Pieteikšanās līdz 7. oktobrim elektroniski šeit. Plašāka informācija: 26569696, comperio@comperio.bumbierkoks.eu

Šis seminārs ir viens no vairākiem semināru ciklā, kas tuvāko mēnešu laikā notiks Latvijā, Lietuvā un Baltkrievijā. Novembrī tiem sekos „FranchiseHub Expo” – izstādes un konferences: 11. novembrī Rīgā, 12. novembrī Viļņā, 14. novembrī Minskā. Konferencē pasaules līmeņa lektori sniegs izglītojošu ieskatu un biznesa izpratni franšīzes jautājumos, savukārt izstādē, kas notiks vienlaikus ar konferenci, personiski satiksies starptautiski franšīzes devēji un vietējie investori. Plašāka informācija par pasākumiem www.franchisehub.eu/

Pielikumā:

Ielugums un semināra darba programma latviešu valodā.

Ielūgums un semināra darba programma krievu valodā.

 

Kristīne Bērziņa

Latvijas Universitātes Ekonomikas un vadības fakultātes pētniece

e-pasts: kristine.berzina@lu.lv

Seko mums:

www.twitter.com/FranchiseHubLV

www.facebook.com/Allaboutfranchising

www.franchisehub.eu

http://www.lu.lv/par/projekti/es/2014-2020/interreg/fancaizings/

Informācijai:

Seminārs notiek Eiropas kaimiņattiecību un partnerības instrumenta Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas pārrobežu sadarbības programmas projekta „Frančaizinga sadarbības tīkla radīšana Latvijas – Lietuvas – Baltkrievijas pārrobežu reģionā” ietvaros. Projekta finansējums no Eiropas Savienības 387 585 eiro. Par šīs publikācijas saturu ir atbildīga Latvijas Universitāte un tā nekādā veidā nevar tikt izmantota, lai atspoguļotu Eiropas Savienības uzskatus.

logo_rinda_bezHUB